Proč mít webové stránky, co všechno dokáží a kolik Vám mohou vydělat peněz?

Setkávám se ještě dnes s lidmi, kteří vlastně nevědí, proč mít www stránky. Proč vlastně do nich investovat? „Proč všechno řešit na internetu, když mám spousty známých, kteří vždy něco potřebují.“  Ano, pokud máte známé, je to v pořádku, ale proč nemít práce ještě víc?  Musíte si uvědomit, že dnes většina populace, hledá veškeré služby, či produkty na internetu. Minimálně se každý podívá, jestli někoho nenajde v okolí a sleduje ceny, za jednotlivé služby, či produkty. Když na webu budete, pak už je jen na Vás  a na Vaší cenové politice a referencích, zda se business odehraje právě u Vás, nebo u konkurence. Píší mi lidé se spousty dotazů, ty nejopakovanější zde vypíši a napíši na ně odpovědi.

Není to pouze o tom, že si to dnešní doba žádá. Webové stránky jsou nástroj, který když se správně používá, dokáže generovat zajímavé zisky. WWW je Vaše vizitka, ať už soukromé osoby, či firmy. Každý druhý dnes hledá veškeré služby, či produkty na internetu. Když je web správně vytvořen, tak jste vidět, tím si lidé k Vám cestu vždy najdou sami. Nemusíte někoho lákat, nemusíte někoho přesvědčovat. Následně už záleží pouze na Vás, čím se zabýváte, jak své služby prezentujete a jak máte nastavenou cenovou politiku.

Skutečně se webovky dají vytvořit levně. Záleží pouze na Vás, co na webu chcete mít a co by web měl umět. Od toho se pochopitelně liší cena. Nabízím standardně 2 balíčky. Viz sekce www stránky.

Spousty lidí volí variantu právě stránky zdarma od různých společnostech. Nepůsobí to vůbec dobře. Jste limitovaný šablonama, jste limitovaný funkcema a hlavně, weby jsou jeden jako druhý. Takové stránky mají všichni ostatní, nikdy se Vám nepodaří dostat na webovky tolik lidí, jako když máte svůj vlastní vytvořený originál.

Nutno podotknout, že domény a hosting nabízím výhradně od společnosti Ebola.cz. Hosting a doména, v základním tarifu, který je dostačující na téměř všechny firemní prezentace, stojí od nich cca 650,- Kč. Tuto společnost využívám hlavně kvůli ceně a jejich naprosto výborné technické podpoře. Fungují ve dne v noci, o víkendu i svátcích. Kdykoliv je nějaký problém, vždy ochotně poradí a případný problém vyřeší obratem. Doménu a hosting je možné u nich objednat takřka kdykoliv. Do 5ti minut máte vše objednáno a díky dlouholeté spolupráci a velmi dobrým vztahům, mi přístupy poskytnou ihned, bez čekací lhůty, než jim dorazí od Vás peníze. Pokud chcete zjistit, zda Vaše doména, např. karelnovak.cz je volná, můžete se podívat zde

Jde o čas. Když nemám zrovna v tu chvíli rozdělanou práci pro jiného klienta, jsem schopen do týdne web vytvořit, zprovoznit a zaparkovat na Váš objednaný hosting. Vše záleží na složitosti systému a funkcích, co by web měl mít. Vždy je lepší, kontaktovat mě přímo na emailu info@webmarkt.cz. Předem říkám, že je lepší web řádně promyslet a ne nic zbytečně uspěchat.

Obsah, chcete-li texty na web, si pochopitelně musíte dodat sami. Je to logické. Něčemu se věnujete, někomu chcete něco nabízet, Vy sami danému oboru nejvíce rozumíte, tedy, obsah musíte dodat Vy. Já jsem vždy ochotný pomoc s revizí a případně texty „překopat“ tak, aby co se týče struktury, měly hlavu a patu. Texty jsou velmi důležité i co se týká SEO Optimalizace. O SEU viz. níže další odpovědi.

Pokud si u mě objednáte www s administrací, zvládne aktualizaci webu opravdu každý. Je to jako když píšete např dopis v MS Word. Co se týče přidávání fotografii např. z Vašich akcí, apod, celé album, nebo jednotlivé fotky, nahrajete max. na 3 kliknutí na myši. Vše pochopitelně ukáži a zaškolím.

Složitý proces a běh na dlouhou trať. Nicméně, když se s webem neustále pracuje, přináší to ovoce. Pro názornost jsem připravil článek, tímto bych Vás na něj odkázal, naleznete ho zde na mém webu, stačí kliknout sem. Článek není smyšlený, čerpal jsem skutečně ze svých zkušeností.

slider-image1Důležité je mít jasnou vizi, mít něco, co můžete lidem představit. Srovnat si v hlavě Váš nápad a přenést ho na web. Dnes jsou po internetu stovky miliónů stránek. Najdete na internetu všechno. Nicméně většina webů je jeden velký chaos a nedávají smysl. Určitě jste našli stránky, kde Vás něco zaujalo a chtěli jste na webu něco podstatného najít – za boha se Vám to nemohlo podařit, pak jste museli zvednout telefon a volat dotyčnému o radu. Telefon zvedne 1 z 10 lidí. To je všechno špatně.  Web musí být maximálně jednoduchý.  Všechny věci musí mít správnou pozici a musí být dostupné na pár kliknutí. Nebuďte stejní. Dejte si s tím práci. Uvidíte, Váš čas, se Vám mnohonásobně vrátí. Čím jednodušší, tím lepší… to je oč tu běží!

 

 

Nenašli jste tu odpověď na Váš dotaz? Nezoufejte, napište mi a já obratem odepíši.

Rychlý kontakt